Lidhje

“Prishtina” kënga më e re e Albina Kelmendit dhe Gold AG

Artistët Gold AG dhe Albina Kelmendi, së fundi kanë sjellë bashkëpunimin e tyre më të ri me titull “Prishtina”, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Dyshja e famshme e estradës i kanë kënduar qytetit të Prishtinës, ndërsa edhe klipi është realizuar në kryeqytet.

Ndërkohë, kjo video atraktive është përgatitur nga ‘Onima’. Projekti tanimë është lansuar edhe në kanalin zyrtar të reperit në YouTube./femmagazine.3klikanet.local