Tag: Rihana

Fundi i 2020-ës për Rihanna-n: Më shumë se e dashuruar për Krishtlindje

Edhe pse asnjëri prej të dyve s’e ka konfirmuar me zë të lartë, romanca mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky, po shkon për mrekulli. Sipas People, çifti i kaloi Krishtlindjet në shtëpinë e këngëtares me familjen e kësaj të fundit në Barbados. Kaq mjafton për të kuptuar se deri tani gjërat janë goxha serioze! Zërat thonë se Rihanna dhe A$AP Rocky nisën romancën në…

Read more