Tag: Lajme nga siguria

Arrestohet një person në Prishtinë, pasi dhunoi fizikisht gruan e tij

Zyrtarë të Policisë së Kosovës, përmes nje komunikate për medie, kanë bërë të ditur e kanë arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Tutje shtohet se viktima ka pranuar tretman mjekësor në inistitucione shëndetësore, përcjellë FemInfo. Sipas komunikatës, gjatë trajtimit të rastit është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë dhe një…

Read more