Tag: Lajme nga Hollywood

Emma Stone është shtatzënë! (Foto)

Aktorja amerikane, Emma Stone është shtatzënë dhe lajmi më në fund është konfirmuar. Që në shtator kanë qarkulluar lajmet se aktorja 32-vjeçare po pret një fëmijë, por vetëm tashmë gjithçka është konfirmuar falë paparacëve. Këta të fundit e kanë fotografuar Emmën gjatë një shëtitje të saj. Aktorja shfaqej e veshur me të zeza dhe binte në sy barku i rrumbullakosur.…

Read more