Tag: Artisti Shqiptar

“Instinktivisht” videoprojekti më i ri i Shpat Dedës

Në prag të lansimit të albumit të tij të tretë, “Rrugës”, kantautori i njohur kosovar Shpat Deda e ka publikuar këngën dhe videoklipi i ri muzikor me titull “Instinktivisht”. Kënga e re vjen me tekst dhe kompozim të vet këngëtarit, ndërsa aranzhmanet, produksioni dhe incizimet live janë bërë në bashkëpunim të afërt me Dritëro Nikqin. Videoklipi i cili është mjaft…

Read more