Tag: Air Albania gati per procesin e vaksinave

Bëhet gati ambienti, kur do të nisë vaksinimi anti-Covid në Air Albania (Video)

Ambienti ku do të kryhet procesi i vaksinimit anti-Covid në Air Albania është thuajse në përfundim, ndërkohë që procesi i vaksinimit do të nisë në javën e tretë të janarit. Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu inspektuan nga afër përgatitjet. Manastirliu tha se pritet që të vaksinohen 60 persona për çdo një orë dhe procesi do të…

Read more