Showbiz

JLo e mërzitur. Nuk mund të organizojë cermoninë e martesës për shkak të pandemisë

Jennifer Lopez është paksa ‘e mërzitur’ pasi ajo dhe Alex Rodriguez u detyruan të anulojnë dasmën e tyre për shkak të coronavirusit. Krijuesja e “Jenny From the Block” në një intervistë virtuale me ‘Today’, tregoi për vendimin që ajo dhe ish-bejsbollisti kanë marrë për të shtyrë ceremoninë e martesës për një vit tjetër. “Askush nuk e di sepse, me të…

Read more

Jonida dhe Romeo shfaqen me njëri-tjetrin

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj tashmë nuk ia fshehin më publikut romancën e tyre. Ata kanë vendosur që mos e mohojnë, por përkundrazi ta shijojnë sa më shumë që të jetë e mundur lidhjen e tyre. Së fundmi ata janë shfaqur shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Balerina e njohur Isida Mollaymeri publikoi një video në InstaStory teksa, Romeo dhe Jonida…

Read more

Karantina kohë e përshtatshme për eksperimente. Dua Lipa, ndryshon ngjyrën e flokëve.

Izolimi që ndodhi si rezultat i përhapjes së virusit Covid-19, ka prekur jo vetëm njerëzit ë rëndomtë, por edhe artistët të cilët janë shumë të zënë me aktivitete të ndryshme. Kjo periudhë ishte shumë e përshtatshme për ta, që të eksperimentojnë jo vetëm në profesionin e tyre por edhe në dukje. E këtij tundimi nuk i rezistoi as artisja me…

Read more

A po vazhdon të tundohet, Meghan Markle, nga profesioni i saj i kaluar

Shumica e opinionit publik, menduan se pas largimit nga Pallati ‘Kensington’, Meghan Markle do të rikthehej sërish në aktrim, pasi që para se t’i bashkohej familjes mbretëtore ajo ishte aktive në profesionin e aktores. Megjithatë burime pranë Markle kanë treguar se ndonëse ka marrë pjesë në narratimin e disa filmave në ‘Disnayland’, nuk do të jetë më pjesë e kinematografisë.Sipas…

Read more

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur!

Njëra ndër artistët më aktive gjatë pandemisë, ka qenë Dafina Zeqiri. Ajo solli disa projekte muzikore të cilat kanë arritur miliona klikime në YouTube dhe u dëgjuan në të gjitha platformat. Edhe pas gjithë atyre këngëve, Dafina nuk e ka ndërmend të ndalet. Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në Instagram poshtë së cilës ka shkruar: “N’zemren e tina…

Read more