Showbiz

Afërdita Dreshaj do ketë kujtimin më të bukur nga shtatzënia. Pozon në objektivin e maestros Fadil Berisha

Pak para se fëmija i saj dhe Jakub të vijë në jetë, Afërdita është kujdesur të memorizojë përgjithmonë kujtimet më të bukura përballë aparatit fotografik dhe profesionalitetit të Fadil Berishës. Dreshaj ka ndarë disa momente nga foto sesioni së bashku me Jakub ku shfaqet e veshur në ngjyrë të zezë, të bardhë, apo blu dhe me motrën e saj. “Sepse…

Read more

Çmimet Grammy shtyhen për shkak të Covid-19: Ja kur do të mbahet ceremonia!

“Grammy Awards 2020” janë shtyrë për shkak të shqetësimeve për koronavirusin. Një nga ceremonitë më të rëndësishme të ndarjes së çmimeve në industrinë muzikore, do të zhvillohej në 31 janar. Eventi tani do të mbahet në 14 mars, për shkak të rritjes së numrit të infeksioneve në Los Angeles dhe Kaliforni. Beyonce, Taylor Swift dhe Dua Lipa kryesonin nominimet për…

Read more

Emma Stone është shtatzënë! (Foto)

Aktorja amerikane, Emma Stone është shtatzënë dhe lajmi më në fund është konfirmuar. Që në shtator kanë qarkulluar lajmet se aktorja 32-vjeçare po pret një fëmijë, por vetëm tashmë gjithçka është konfirmuar falë paparacëve. Këta të fundit e kanë fotografuar Emmën gjatë një shëtitje të saj. Aktorja shfaqej e veshur me të zeza dhe binte në sy barku i rrumbullakosur.…

Read more