Showbiz

Larg Shtëpisë së Bardhë, dalin foto të Ivanka Trumpit nga jeta e përditshme

Ivanka Trump, e bija e ish-presidentit amerikan Donald Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner, e kaluan pasditen e së dielës me tre fëmijët e tyre në Everglades Holiday Park në Floridan Jugore. Parku i aligatorëve ndodhet rreth një orë larg nga apartamenti i tyre luksoz në Miami, në një nga ndërtesat më të kërkuara të qytetit para oqeanit. Ish-këshilltarët presidencialë…

Read more

Miriami dhe Arilena pozojnë bashkë

Miriam Cani dhe Arilena Ara ruajnë miqësinë e tyre tash e sa kohë, ndërsa nuk hezitojnë të shpërndajnë edhe fotografi të përbashkëta për fansat e tyre. Së fundmi, dy biondet simpatike kanë sjellë një fotoportret, të cilin e kanë publikuar në rrjetet sociale. Fotografia e publikuar në profilin e Miriamit në Instagram ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime, derisa ajo e…

Read more

Dokumentari më i diskutuar i momentit: Britney Spears flet për herë të parë

“Çdo njeri ka historinë e vet dhe mendimin e vet për historitë e njerëzve të tjerë,” shkroi Britney Spears në Twitter, postim që lidhet me dokumentarin më të diskutuar të momentit mbi jetën e saj. “Të gjithë kemi jetë kaq të ndryshme dhe të bukura.” Në vijim të postimit, Britney thekson se asgjë nuk është ashtu si duket. “Mbani mend,…

Read more

Rita Ora me album të ri

Albumi më i ri i yllit të muzikës botërore, Rita Ora, është gati. Artistja do ta publikoj këtë projekt të ri më 12 shkurt, në kohë si dhuratë për Pavarësinë e Kosovës. Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur të promovojë veshjet e veriut të Shqipërisë dhe ja si do të duket. Albumi titullohet “Bang” dhe porositë për ta pasur kanë filluar para…

Read more