Modë

Trendët e ngjyrave të dushit për sy. Cilat janë ngjyrat ideale? Zëvendësoni dushin tuaj të zi të cilin tash e sa kohë e keni në përdorim, me një nga ngjyrat e hapura dhe të guximshme dhe transformoni plotësisht pamjen tuaj. Nëse jeni aktive në rrjetet sociale, besojmë se keni hasur në shumë fotografi që vërtetojnë këtë trend. Blogeret e bukurisë,…

Read more

Pantallonat e shkurtra

Pantallonat e shkurtra preferencë për shumë femra por edhe tejet trendi Ditët e vapës, po afrohen dhe kjo gjendje për shumëkënd mund të jetë e sikletshme. Natyrisht se temperaturave tropikale mund tu bëjmë ballë, nëse vishemi me rroba sa më të holla.Por, për shumë femra të punësuara, përzgjedhja e gardërobës shpesh herë paraqet problem për shkak të kodit të veshjes…

Read more

Fustanet trendi për këtë vit, bazuar në formën e trupit!

Edhe këtë vit, trendi i fustaneve, është tejet I vecantë. Propozimet e këtij sezoni janë shumë të lehtë, pranverorë, por vlerësohet si tejet e rëndësishme, kombinimi I tyre sipas formës së trupit.Grazia.it prezanton disa variacione fustanësh, derisa juve ju mbetet që t’i zgjedhni modelet, varësisht nga forma juaj trupore. Fustani perfekt për trupin ‘orë rëre’ Fustani perfekt për formën e…

Read more