Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tash e sa vite është shpërngulur me bashkëshortin dhe djalin e saj në shtetin e largët, në Zelandën e Re.

Ajo o bën një jetë të lumtur, e shmangur pak nga kënga, por imazhet që ajo shpërndanë në rrjete sociale, tregojnë se pavarësisht kësaj, artistja po ndjehet mirë.

Vesa Luma, sot ka ndarë disa imazhe, ku ajo duket në formë të mirë dhe tejet atraktive.

Is #bugsbunny fan since forever, ka shkruar këngëtarja në statusin e saj në Facebook, derisa këtë postim e ka shoqëruar me disa fotografi./femmagazine.3klikanet.local