Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka kujtuar me postimin e fundit ditën kur kurorëzoi dashurinë në martesë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me fustanin e bardhë mjaft elegante, flokët e drejtë dhe buqetën me lule në duar përballë pasqyrës. Me siguri ky postim i ka ngjallur shumë kujtime nga ajo ditë Ajolës, ndonëse kanë kaluar 6 vite që prej atëherë.

Tashmë Xoxa dhe Veliaj janë prindër të një djali të vogël, të quajtur Kajan, me të cilin Ajola tregon herë pas here momentet më  të ëmbla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burimi: Who