Reperi i njohur, Drake ka ndarë së fundmi një foto të të voglit të tij, Adonis në ditën e parë të shkollës. Pamja e vogëlushit i ka bërë të gjithë për vete, teksa mamaja e tij ishte kujdesur ta vishte të gjithin në ngjyrë të zezë, duke nxjerrë në pah tiparet mjaft tërheqëse.

“Dita e parë e shkollës. Bota është e jotja”, ka shkruar Drake në postimin e të birit, i cili duket se rritet dita ditës edhe më shumë.

Kutojmë se Drake ka ndarë rrallëherë foto me djalin, duke u përpjekur ta mbajë atë shumicën e kohës larg vëmendjes së rrjeteve sociale dhe mediave.

Burimi: WHO