Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus është duke sjellë albumin e saj të shtatë.

Përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram, ajo shfaqet me Dua Lipën dhe Watt, duke nxit spekulime se janë duke bashkëpunuar.

Cyrus  ka ngacmuar akoma me një përshkrim mbi fotografinë.

Dua e ka dëgjuar atë që ju nuk e keni dëgjuar…”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CDhBVuXJ95e/

Nga ana tjetër, edhe Dua ka publikuar fotografi të tyre të përbashkëta me përshkrimin “bromance” (që i referohet raporteve të afërta me dikë).

Burimi: Gazeta Sinjali