Pas suksesit të madh që ka arritur në muzikë, Tayna tani është e kërkuar kudo në tregun muzikor.

E tani këngëtarja si duket është duke shijuar suksesin që ka arritur, dhe ka vendosur të bëjë një dhuratë për prindërit e saj.

“Vetëm 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur gjithmonë. Ndërtoj shtëpi të re, si dhuratë për prindërit. Falënderuese”, ka shkruar ajo.

Burimi: Gazeta Metro