Këngëtarja shumë e dashur Arilena Ara, ka mbushur 22 vjet dhe natyrisht një festë për vajzën e ditëlindjes nuk do të mungonte.

Dhënë faktin se ky vit nuk qe aq i mbarë për artistet, shkak se si pasojë e pandemisë një nga paraqitjet e saj më të rëndësishme të karrierës u anulua bashkë me Eurovision-in.

Thënë shkurt, ajo meritonte një festë të madhe me shumë miq e muzikë.

Shumë kolegë të saj ishin prezent për të zbukuruar festën e artistes, si Xhensila Myrtezaj, Flori, Labinot Gashi e Alban Skënderaj.

Arilena më pas hyri në llogarinë e saj në Instagram për të ndarë disa momente të shkëputura nga festa dhe për të falënderuar të gjithë për urimet dhe që i zbukuruan ditëlindjen

https://www.instagram.com/p/CCvEeFDHglV/

Burimi: Prive.al