Reperja Baby G, gjeneratë e vitit ’96 po feston sot ditëlindjen dhe mbushi plot 24 vjet.

Në një postim në llogarinë e saj ajo publikoi një video teksa vallëzon twerk ku shihet të ketë vënë një vello të bardhë kurore dhe doreza të bardha.

https://www.instagram.com/p/CCuHo5hn5Vx/

“Është ditëlindja imë”, shkruan ajo duke vazhduar, “Ta hamë tortën. Kam një surprizë për të gjithë ju sot.”

Hamendësimi jonë më i mirë do të ishte se ajo ka gati një këngë të re që do ta lansojë sot. Por fansave të reperes do ju duhet vetëm të presin.

Burimi: Prive.al