Dy yjet e muzikës moderne shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Ardina Bujupi, duket se shumë shpejt do të vijnë para adhuruesve me një bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur Xhensila në rrjetin social Instagram.

https://www.instagram.com/p/CCRLX-ws0X_/

Artistët, duket se janë takuar në një darkë pune, derisa mediat raportojnë se shumë shpejt artistët do të sjellin bashkëpunimin e radhës./femmgazine.net