Çifti Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi janë bërë prindër për herë të parë të një vajze dhe kanë vendosur ta quajnë Emi.

Për lindjen e vazjës  ka njoftuar aktori dhe producenti Besnik Krapi, permes një postim  në profilin e tij në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CBksrv5j6sK/

“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marr krejt zemrën! Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort… poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna.  Po menihere u bonëm shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë! Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë! Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin! Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të!”, ka shkruar Krapi në postimin e tij. /femmagazine.3klikanet.local