Këngëtari i njohur shqiptar, Mc Kresha, është bërë baba për herë të parë.

Ai së bashku me partneren e tij Erzinën kanë vendosur që vazjën e tyre, ta pagëzojnë me emrin Iza.

Emri Iza do të thotë “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”.

Kujtojmë që reperi i njohur kosovar, MC Kresha, ka kurorëzuar me martesë, dashurinë e tij me Erzinën, në dhjetor të vitit të kaluar.

Ata patën organizuar një dasëm të veçantë me familje dhe miq./ femmagazine.3klikanet.local