Si shumë prej nesh që kanë qëndruar në shtëpi gjatë pandemisë, Cardi B tani pas lirimit të masave është drejtuar të bëjë disa nga trajtimet e saj të bukurisë.

Cardi B ndau një video në Instagramin e saj në të cilën tregonte thonjtë e saj: një formë e super gjatë, në një hije të gjelbërt verore, neoni. Cardi postoi foton përpara se ajo të largohej nga qendra estetike, dhe krijimi duket se i ka marrë gjithë natën. Videoja është e postuar në ora 5:27 të mëngjesit, transmeton Telegrafi. Cardi gjithashtu etiketon artisten e thonjve, Marie Nailz, e cila ndau postimin e Cardi në rrjetin e saj në Instagram, së bashku me një titull të përzemërt për sa mirënjohës është ajo për punën e saj.

https://www.instagram.com/p/CAxw9iOBcwU/

“Unë sapo bëra thonjtë e @iamcardib tërë natën”, ka shkruar ajo. “Betohem se po flisja dje me të dashurin tim @official_pistolapete dhe i thashë se duhet të bëj thonjtë e Cardi, pastaj më thirrën t’i bëjë ata. Unë jam duke qarë sepse isha e pastrehë disa vite më parë – dhe ajo më postoi në Story-n e saj. Unë jam shumë mirënjohës për të gjithë ata që më mbështesin, kurrë mos ndalo së përmbushuri ëndrrat e tua. Unë jam këtu për të ndihmuar, shumë gjëra më të mëdha do të vijnë”.

Burimi:Telegrafi