E dini sa fuqi ka një varëse apo një palë vathë në veshjen tuaj apo jo? Sado thjesht të jeni veshur, bizhuteritë ju japin një tjetër pamje dhe më shumë stil, thekson Anabel. Epo nëse prej vitesh varëset minimaliste dhe fine kanë qenë të preferuarat tuaja, prisni të shihni trendin e këtij viti.

Varëse me motive kafshësh

Choker-at u rikthyhen!

Vathë në formën e objekteve të zakonshme!

Vathë rrethorë, mundësisht shumë të mëdhenj!

Vathë shumëngjyrësh!

Bizhuteritë e këmbëve!

Perlat s’dalin kurrë nga moda

Një vëth i vetëm!

Burimi: Marie Claire